Ścieżka Rozwoju+ to unikalny program systematycznego, ciągłego rozwoju dla Scrum Masterów. Krótko przedstawia ją poniżej pomysłodawca i opiekun programu, Andy Brandt.

Ścieżka Rozwoju+ to:

  • Ciągły, systematyczny rozwój Ciebie jako Scrum Mastera i profesjonalisty
  • Ciągła, systematyczna praca z Twoim zespołem
  • Dwa zadania do wykonania każdego tygodnia dobrane tak, by zapewnić Twój rozwój
  • Wsparcie Przewodnika Ścieżki
  • Wsparcie grupy która wraz z Tobą podąża ścieżką rozwoju

Zacznij się systematycznie rozwijać!

Dołącz teraz do drugiej grupy, która rozpocznie pracę już 2 października!

Ścieżka Rozwoju+ to półroczny program, który mocno wsparł mój rozwój jako Scrum Mastera. Zadania indywidualne i zespołowe, cotygodniowe spotkania i wsparcie opiekuna programu sprawiły, że stałem się bardziej efektywny i wszechstronny. Gorąco polecam!

Piotr Książek

Scrum Master, Fitech Automation

Jako uczestnik pierwszej edycji ścieżki rozwoju Scrum Master +, szczerze polecam każdemu Scrum Masterowi (nawet tym bardziej doświadczonym) wzięcie udziału w kolejnej edycji. Jeżeli chcesz zbudować nawyk systematycznego rozwijania się lub szukasz wiedzy, która wyniesie Cię na wyższy poziom skuteczności, to kolejna edycja jest dla Ciebie. Polecam.

Grzegorz Bednarczyk

Scrum Master, trener

Scrum Master + to jedno z lepszych doświadczeń rozwojowych, na jakie się zdecydowałam. Brałam udział w jednym szkoleniu Code Sprinters i byłam bardzo zadowolona z poziomu. Ten program też mnie nie rozczarował. Dlaczego? Bo jest wiele możliwości, kursów i webinarów online. Ale to co cenne w tej Ścieżce Rozwoju, to nie tylko bierne przyjmowanie wiedzy, ale przede wszystkim, ciekawe, nietuzinkowe zadania, zmuszające do działania, odkrywania i testowania nowych podejść. Drugi, bardzo prosty, ale jakże cenny element to cotygodniowy kontakt z innymi Scrum Masterami (w dodatku mega fajnymi ludźmi). Możliwość rozmowy nie tylko o zadaniach, ale zetknięcie się z różnymi poziomami doświadczeń, ich wymiana, mnóstwo wskazówek, inspiracji. No i prowadzący – w bardzo zrównoważony sposób balansujący swój wkład, dający dużo cennych uwag i tworzący świetną atmosferę. Naprawdę szczerze polecam.

Magdalena Nocuń

Agile Coach, Ringier Axel Springer Tech

To najlepiej wydane pieniądze na rozwój zawodowy ostatniego czasu. Stały kontakt z prowadzącymi, nietuzinkowe zadania zmuszające niejednokrotnie do wyjścia ze strefy komfortu lub przemyślenia swoich dotychczasowych postaw, świetna grupa i piątkowe spotkania podsumowujące tydzień pokazały mi wielokrotnie jak inna i ciekawa może być perspektywa pracy innego SM. Wiele mnie to nauczyło.

Bogumił Łasiński

Senior Scrum Master, Billennium

F.A.Q.

Dlaczego Ścieżka Rozwoju+?

Jak działa Ścieżka Rozwoju+?

Kto będzie Przewodnikiem Ścieżki?

Kiedy można dołączyć?

Jak długo trwa ten program?

Ile to kosztuje?

Dlaczego ten program nie jest bezpłatny?

Czego wymagamy od uczestników Ścieżki Rozwoju+?

Dla kogo Ścieżka Rozwoju+ nie jest przeznaczona?

Kiedy odbywają się piątkowe spotkania

Dlaczego „Plus” w nazwie?

Czemu mam Wam zaufać?

Co jeśli Ścieżka Rozwoju+ nie spełni moich oczekiwań?

Co jeśli mam jeszcze jakieś pytania?